Můj vztah na první pohled

Když jsem před necelými třemi léty vyzkoušela fytonáplast proti rýmě, netušila jsem, že z toho seznámení bude vztah. 

Přitom to začalo úplně nevinně. Kamarádka mi dala kousek náplasti s tím, ať si ji přilepím na nos, že se mi uleví. Věřila jsem jí a nalepila. A dobře jsem udělala. Náplast pomohla a já zůstala věrná nejen náplasti, ale celému sortimentu této unikátní drogerie. 

Dostala jsem k tomu i velký bonus…můžu se na konferencích vzdělávat od takových špiček jako jsou Marek Dzirasa, Jan Muhlheit nebo Marian Jelínek. Vzdělávání v oboru telefonování nám připravuje špička Miroslav Princ. Znalosti o produktech Nebeské Dokonalosti/ jak v překladu zní tianDe/, mám díky pravidelným webinářům a školením. Díky skvělému mentorovi se mohu neustále vzdělávat ve všem, co potřebuji ke svému spokojenému růstu v MLM.

Jeho, vlastně její –protože je to velmi moudrá žena – prognózy se plynule vyplňují. Nedávno nám oznámila, že…“Přátelé, slíbila jsem vám, že se o tianDe začne psát v novinách a první vlaštovky na sebe nenechaly dlouho čekat. Právě o našich produktech vycházejí články v ženských časopisech a to je teprve začátek. Chápete, co se tímto děje?

 Kam se tianDe posouvá?

Naše produkty jsou vysoce kvalitní. Jsou vyráběny podle principů tradiční čínské medicíny. Obsahují vysoký podíl přírodních látek, které přišly z prostředí pohoří Altaje a Tibetu.  

Proto si produkty tianDe nacházejí svá místa v domácnostech a mezi distributory, pro které byl vytvořen provizní a kariérní systém. 

Důležité je to, že se firma zaměřuje na široký sortiment rychle obrátkové drogerie. Pořád si myjeme zuby a vlasy. Někdo se holí nebo užívá potravinové doplňky a maluje se. Nepřemýšlíme, jestli si další měsíc koupíme zubní pastu. Jdeme třeba do Tety a koupíme si ji. 

Můžeme si ji však koupit od tianDe. Protože máme fungující produkty cenově dostupné. A k tomu jako přidaná hodnota jsou dárky, soutěže a odměny, na které si v běžném maloobchodě nemáme šanci sáhnout.

Vypsala jsem jenom stručně výhody fungující firmy. Můžete mi věřit i nevěřit. Můžete polemizovat, vymýšlet a hledat pro i proti.

Ale pokud nevyzkoušíte…je vše kolem toho jenom zbytečně promarněný čas. 

A pokud máte sny…máte právo žít život plný splněných snů. 

A o tomhle všem tianDe je.   

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *