HORSKÁ ALTAJ A TIBET

To jsou oblasti, kde korporace tianDe vyhledává byliny a ostatní přírodní materiál do svých voňavých produktů z oblasti zdraví a krásy

KRÁSA

Kosmetika tianDe je kosmeceutikou - je to hranice mezi běžnou kosmetikou a lékařskou kosmetikou. Vděčí za to nejen unikátními recepturami, ale i unikátními ingrediencemi: kolagen, hadí tuk, šnečí mucín, výtažky z ženšenu, houba Lingzhi a další... V širokém sortimentu si vybere skutečně každá pleť i věková kategorie.

DOMÁCNOST

Proč vyměnit tianDe za běžnou drogerii? Pokud smýšlíte ekologicky, nenajdete lepší volbu pro úklid své domácnosti nebo praní prádla.

ZDRAVÍ

Tisícileté receptury tradiční čínské medicíny jsou obsažené ve fytonáplastech i masážních gelech. Plné bylin z východu Vám pomohou od bolesti i různých dalších neduhů. Lékarnu již nenavštívíte.

ŽENSKÉ ZDRAVÍ

Patentovaný program tianDe ŽENSKÉ ZDRAVÍ je něco, s čím jsem se jinde nesetkala. Dámské vložky v podobě bylinných zábalů harmonizují ženskou energii

>Nebeská dokonalost< takto lze překládat tianDe

Atraktivní kombinace přírodních zdrojů, tradičních receptur a moderních technologií výroby

  • uznávaná společnost s mezinárodním certifikátem ISO 9001 2000
  • vysoce kvalitní produkty cenově dostupné a s nejlepšími obchodními podmínkami
  • pouze kvalitní suroviny sbírané v čistých přírodních oblastech Číny a Tibetu
  • specialisté na sběr voňavých bylin z východu dle lunárního kalendáře
  • tajemství starých čínských a altajských léčitelů
  • voda z minerálních pramenů a hlubokého moře

Dnes je společnost tianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňků vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií, využívá unikátní ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné.

Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu, harmonizují tělo i duši, a proto jsou také označeny duchovní značkou ÓM, která je považována za projev duchovní síly.

Co je však pro nás klíčové, že společnost

tianDe tento sortiment distribuje výhradně

na základě doporučení a za toto doporučení

své partnery bohatě odměňuje

Stáhněte si katalog do svého emailu

Obrázkové katalogy Vás nebaví?

Máte raději skutečné příběhy a ráda sdílíte zkušenosti s reálnými uživateli produktů? Je to snadné!

Přidejte si mě na Facebooku do přátel, napište mi na Messenger a s radostí Vás přidám do uzavřené FB skupiny.

Tento katalog si stáhlo již 0 lidí

... a co na to ženy?

Zvědavost mě přivedla k vložkám, protože těm co prodávají v obchodech moc důvěru nemám, ale ono mi doposud nic jiného nezbylo. Nicméně k věci: MS mám pravidelnou, ale zrovna tento měsíc se stále tvářila, jako že by už se spustila, ale stále o ničem... Tak jsem vyměnila obyč.vložku za Nefritovou svěžest...a...do půl hodiny se mi MS spustila! / těhu jsem nebyla/ , říkám si, to není možný, a pokračovala jsem dál.., bolelo mě v kříži, tak fytonáplast Dong Feng zabrala do cca 15min? Běželo mi hlavou, ty jo, Marie fakt nepřeháněla...Doufám, že budu nadšená i z dalších objednaných výrobků.

Lenka34 let

Intimní gel Altaj již nějakou dobu používám, protože před ním mi žádné mýdlo nevyhovovalo. Poskytuje mi úžasný pocit svěžesti a hlavně čistoty. V minulosti jsem používala tampóny, takže k vložkám mě musela Marie doslova přemluvit. Trpěla jsem totiž tak velkými menstruačními bolestmi, že mě to i na dva dny vyřadilo z výrobního procesu. Nyní na Energií bylin nedám dopustit - menstruace pravidelná a zkrácená a když si včas na podbřišek nalepím tiandí lepítka ( tak říkám těm fytonáplastem) nezažívám už téměř žádnou bolest.

Dana38 let

Jsem 2 měsíce po revizi dělohy, jedu jen vložky 20 dnů očistná kůra ENERGII ŽIVOTA a teď neustále i mezi cykly ENERGII BYLIN, dále pak Intim gel s koloidním stříbrem, Voluptu na čištění poševní sliznice a piju čajíky - po 2 šálcích denně, ženský čaj a tibetský sběr. Ale proč to píši - díky vložkám se mi hned srovnal cyklus a po zákroku jsem trpěla na "svědivku" u nás žen nenáviděnou.Teď každý večer mažu voluptu a dnes jsem si dělala test pH, který je u menstruačních vložek EB a konečně je žlutý - v normě. Žádný zánět a vše funguje jak má.

Jana42 let

Vyplňte a zdarma Vám program od tianDe "Ženské zdraví" pošlu

Program ŽENSKÉ ZDRAVÍ

Mám to štěstí, že se s Vámi mohu podělit prostřednictvím tianDe o poklady starověké moudrosti, které se stanou nedílnou součástí života moderní ženy, zárukou jejího zdraví a pokračování rodu.

Princip harmonizace energií tvoří základ programu Ženské zdraví od tianDe.

Jsem si vědomá, že téměř každá žena má zkušenost, kterou by si raději nepřála. Zároveň jsem však přesvědčena, že pomocí bylinných přípravků se dá většina obtíží vyřešit bez vedlejších účinků. Co bych za tyto znalosti dala po porodu druhé dcery, kdy jsem absolvovala hormonální léčbu. A ta rozhodně bez vedlejších účinků nebyla. I toto je důvod, proč Vám tyto informace chci dnes poskytnout zdarma.

... a ušetříte na produktech 35%

Není nic jednoduššího! Vyplňte tento formulář a já zařídím vše potřebné.

Nezavazuje Vás to k žádným povinostem:

  • žádné povinné měsíční obraty
  • výhoda pro Vaše nakupování
  • úspora pro Vaši domácnost

Vyplňte údaje do své V.I.P. kartičky

HLEDÁTE PŘÍVYDĚLEK?

Máte rádi nové výzvy? Cítíte, že Váš potenciál není v současnosti využitý na 100% a hledáte spravedlivé ocenění? Jste otevřeni novým možnostem - skloubit tisícileté tradice s moderními technologiemi?

 

ZJISTĚTE VÍCE