Proč mně nikdo neposlouchá?

Už jako malá jsem chtěla být doktorka. Vždycky ve mně byl takový ten pomáhací a pečující pud. A protože jsem kozoroh, působila jsem už od mala důvěryhodně a svědomitě. Proto mi přidělovali dospělácké povinnosti. Pomáhala jsem při opatrování nemocné babičky, o prázdninách jsem se dokázala postarat o malinkou sestřenku, když teta se strýcem byli v práci.

Ta teta pracovala jako zdravotní sestra v nemocnici a já tam o prázdninách jako student brigádničila. A tak jsem chytala moudra o zdraví a snila o tom, jak jednou i já budu takto pracovat. Ale osud mě zavál úplně jiným směrem, než jsem si plánovala.

Pořád jsem se zajímala o to, jak být ja i má rodina v kondici tou přírodnější cestou.  Přesto někdy musíte  lékaře navštívit, protože ne vše se dá bez jejich pomoci vyřešit. A tak jsem se dostala do jejich péče a následně na rehabilitaci. Ve městě, kde žiji, máme rehabku se skvělými odborníky a bonusem navíc. Jsou vstřícní novým metodám, dokáží poradit svými zkušenostmi, a mají zájem o svého pacienta. A teď se dostávám k tomu, co chci vykřičet do světa. Chodila jsem tam na lymfatické masáže nohou. Protože mi natékaly, protože mě bolely, protože je chci mít zdravé.

A tak jsem z nich vytahovala moudra. Ptala jsem se. Co je ta lymfa? Proč ji máme? Co má za úkol v našem těle? A když mi vysvětlili, jak je správná činnost lymfy důležitá pro chod celého těla, zděsila jsem se. Proč? Protože mnoho lidí vůbec neví o tom, že lymfatický systém je místo, kde se shromažďují toxiny. A proto ani neví, jak a proč se těch toxinů a odpadních látek zbavit. Co všechno  jejich dlouhodobá přítomnost v našem těle způsobuje.

Ale jak se toho břemene zbavit?

Pomůžu vám. Nadchnul a povzbudil mě webinář skvělé fyzioterapeutky, která se specializuje na lymfodrenáže. Vyrůstala na Krymu u Mrtvého moře a její maminka tam pracovala v lázních. Základem léčby bylo: odkyselení organizmu, detoxikace a koupání v mořské soli. Mořská sůl obsahuje mikro a makroelementy, které jsou pro nás velmi prospěšné.

Proč používat sůl na tělo? Solí uděláme drenáž, prokrvíme pokožku a rozproudíme lymfatický, čili čistící systém. Navíc je pokožka řádně očištěna a připravena pro příjem dalšího přípravku. Důležité je u lymfodrenáže promasírovat podkoží. A k tomu nám pomůže sůl, která mělce prodrenážuje ucpané póry a pokožku uvolní a rozproudí lymfu.

No a tím, že rozproudíme lymfu, dostaneme z těla odpadní látky. A když celý proces podpoříme čajem z ostropeřce, budeme žasnout, jak se nám tělo mění. Urychlí se proces hubnutí, zlepší se stav pokožky, která trpí akné, zmírní nebo úplně zmizí otoky a celulitida. Zmírní se bolesti.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů