Kdo by si nepřál spokojený život. To otázka?  A co je vlastně spokojený život?

Asi to bude pro každého něco jiného – a možná je to pro všechny lidí stejné. Pár přátel kolem sebe, zdravou rodinu, smysluplnou práci a čas na věci, které jsou pro mě důležité.

A sex. Připadám Vám přízemní? Přesto jsem přesvědčená, že sex je nezbytnou součástí hry, kterou nazýváme život. Jsem požehnaná tím, že o svém životě mohu mluvit jako o spokojeném a je to i proto, že mám víc jak čtyřicetiletou známost.

Proč? Proč o těchto soukromých intimnostech píši na blogu Zdraví z východu?

TianDe má unikátní program Ženské zdraví – pomocí tohoto programu a unikátních produktů pomáhá ženám žít ve zdraví, harmonii a spokojeném životě. A sexu.

Jedním z produktů zapadající do programu Ženské zdraví je Volupta+.

V katalogu tianDe je tento popis: Volupta + pro ženy POTĚŠENÍ DO POSTELE: probuď svou smyslnost  ( …a bude se líbit i mužům) Co víc bych k tomu měla ještě napsat?

Ti z Vás, kteří se snaží v posilovnách vyrýsovat své svaly, znáte L-arginin – donedávna jsem o existenci této látky neměla ani tušení. Tato látka stimuluje produkci oxidu dusnatého, který způsobuje rozšíření cév a vyvolává silný příliv krve. Proto je v posilovnách tak oblíben na růst svalů.

Když vezmu v úvahu, že L-arginin je ve Voluptě+ obsažen ve vysoké koncentraci … že se velmi dobře vstřebává sliznicí … a že klitoris je vlastně sval … no nevezměte si ho jako třetího do postele. Peklo na nebi!

Asi  nemám  „dostatečné koule“ na to, abych prozradila své intimní detaily. Snad jen tolik: jako zamlada =)

Zvědavost? Raději předám slovo někomu, kdo dokáže vysvětlit plnou funkci Volupta+ Elena Jesičková je odbornou školitelkou tianDe. Studuje tradiční čínskou medicínu v Číně a Indii a na téma Volupta+ měla úžasný webinář. Najděte si čas na toto video stojí to za to.

A příště do postele ve třech: ON + ONA + Volupta+

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *