Zdravá žena - zdravá rodina

Program "Ženské zdraví" od tianDe

Zdraví se nedá koupit ...

zdravím můžete jen zaplatit ...

Tempo moderního života, neustálé přetížení, zhoršující se životní prostředí, nevyvážená strava a čím dál více zodpovědnosti, která doléhá na křehká ženská ramena - to vše je velmi škodlivé pro zdraví.

Lékařské statistiky, které křičí o zvýšeném výskytu nemocí, jsou obecně děsivé. Zdravá žena prakticky neexistuje!

Nepatrné svědění, pálení, výtok nebo zápach obvykle nevyvolávají znepokojení a nemoc tak může přejít do chronické formy. Jenže každý chronický proces je pro tělo ženy vážnou hrozbou!

Proč program od tianDe ..?

Mám to štěstí, že se s Vámi mohu podělit prostřednictvím tianDe o poklady starověké moudrosti, které se stanou nedílnou součástí života ženy, zárukou jejího zdraví a pokračování rodu.

Podle 5.000 let starých zkušeností čínských léčitelů mají bylinné přípravky jemnější působení, jsou méně toxické než syntetické, a při správném použití nejsou návykové a nevyvolávají alergie. Jsou schopny zvýšit imunitu člověka a pomáhají vyrovnat se s nemocí.

Princip harmonizace energií tvoří základ programu Ženské zdraví od tianDe.

 Založen je na metodách tradiční čínské medicíny a využívá přednosti fytoterapie, aromaterapie a akupunktury.

Co Vám v programu ŽENSKÉ ZDRAVÍ pomůže

Jsem ráda, že korporace tianDe na náš trh přináší produkty, postavené na základech tradiční čínské medicíny a vyrobené pomocí nejnovějších technologií. Patří mezi ně denní vložky - bylinné zábaly, hygienické bylinné vložky, lubrikační gel a jemný gel pro intimní péči.

Životní energie:

vložky - bylinné zábaly

Mocný nástroj tradiční čínské medicíny - bylinný zábal v podobě vložek, který skvěle podporuje organismus každé ženy. Účinnost vložky zajišťuje unikátní  fytonáplň z hustých výtažků a sušených bylin, používaných v čínské medicíně. Děhel čínský - extrakt máty peprné - Aloe Vera - pampeliška lékařská - chryzantéma indická a mnoho dalších bylin Vám harmonizuje Vaši ženskost.

Tajemství blahodárných vrcholů

Jako matka a žena si dobře uvědomují důležitost svých prsou. Kosmetický masážní olejíček je určen právě pro tyto uvědomělé matky a ženy. Obsahuje unikátní komplex přírodních extraktů a olejů. Zpevňuje pokožku prsou, dodává jí pružnost. V kombinaci s masáží stimuluje mikrocirkulaci. A mám zde zmínit i ty světýlka v očích, která Vám budou zářit po pravidelném používaní?

Intimní gel a lubrikant:

čistá a harmonizovaná žena

Gel z řady Altaj umožňuje jemně provádět hygienu pohlavních orgánů, zachovat pH, zvyšuje odolnost vůči agresivním mikroorganismům a snižuje pravděpodobnost zánětlivých procesů.

Volupta+ díky panthenolu, allantoinu a mentolu má intimní gel vyvolávající vzrušení také funkci lubrikantu. Zvýší nejen kvalitu sexu, ale i harmonizuje hormonální rovnováhu.

... a co na to ženy?

Zvědavost mě přivedla k vložkám, protože těm co prodávají v obchodech moc důvěru nemám, ale ono mi doposud nic jiného nezbylo. Nicméně k věci: MS mám pravidelnou, ale zrovna tento měsíc se stále tvářila, jako že by už se spustila, ale stále o ničem... Tak jsem vyměnila obyč.vložku za Nefritovou svěžest...a...do půl hodiny se mi MS spustila! / těhu jsem nebyla/ , říkám si, to není možný, a pokračovala jsem dál.., bolelo mě v kříži, tak fytonáplast Dong Feng zabrala do cca 15min? Běželo mi hlavou, ty jo, Marie fakt nepřeháněla...Doufám, že budu nadšená i z dalších objednaných výrobků.
Lenka34 let
Intimní gel Altaj již nějakou dobu používám, protože před ním mi žádné mýdlo nevyhovovalo. Poskytuje mi úžasný pocit svěžesti a hlavně čistoty. V minulosti jsem používala tampóny, takže k vložkám mě musela Marie doslova přemluvit. Trpěla jsem totiž tak velkými menstruačními bolestmi, že mě to i na dva dny vyřadilo z výrobního procesu. Nyní na Energií bylin nedám dopustit - menstruace pravidelná a zkrácená a když si včas na podbřišek nalepím tiandí lepítka ( tak říkám těm fytonáplastem) nezažívám už téměř žádnou bolest.
Dana38 let
Jsem 2 měsíce po revizi dělohy, jedu jen vložky 20 dnů očistná kůra ENERGII ŽIVOTA a teď neustále i mezi cykly ENERGII BYLIN, dále pak Intim gel s koloidním stříbrem, Voluptu na čištění poševní sliznice a piju čajíky - po 2 šálcích denně, ženský čaj a tibetský sběr. Ale proč to píši - díky vložkám se mi hned srovnal cyklus a po zákroku jsem trpěla na "svědivku" u nás žen nenáviděnou.Teď každý večer mažu voluptu a dnes jsem si dělala test pH, který je u menstruačních vložek EB a konečně je žlutý - v normě. Žádný zánět a vše funguje jak má.
Jana42 let

Program ŽENSKÉ ZDRAVÍ

TEĎ,  bez rizika a zdarma

Jsem si vědomá, že téměř každá žena má zkušenost, kterou by si raději nepřála. Zároveň jsem však přesvědčena, že pomocí bylinných přípravků se dá většina obtíží vyřešit bez vedlejších účinků. Co bych za tyto znalosti dala po porodu druhé dcery, kdy jsem absolvovala hormonální léčbu. A ta rozhodně bez vedlejších účinků nebyla. I toto je důvod, proč Vám tyto informace chci dnes poskytnout zdarma.

Vyplňte a zdarma Vám program od tianDe "Ženské zdraví" pošlu

Tento webinář Elenky Jesičkové stojí za zhlédnuti