Malá lekce z čínštiny

Nenajdete člověka, který by neznal, co je to bolest. To věděli i mudrcové ve staré Číně, kde používali na bolest  přírodní postupy pomocí bylinných receptur.

Tyto víc než pět tisíc let staré zkušenosti aplikovala tiande u svých fytonáplastí. Fytonáplast je taková suchá kapačka, vstřebávající se přes kůži a účinné látky si tak najdou sami místa, kde rychle působí.

Jsou napuštěny směsi éterických olejů, pryskyřic, komplexem rostlinných výtažků i rozmělněných nezpracovatelných části rostlin. Podle složení se pak používají na různé neduhy, jako ledvinové problémy, svalové křeče a záněty nebo bolesti.

Dnes vám představím své dvě oblíbené fytonáplasti, které patří do #top15 produktů tianDe a zároveň vás naučím dva čínské výrazy.

WUTONG – bez bolesti

Fytonáplast, která je ze 75% přírodní analgetikum a z 25% protizánětlivá.

Když balení Wutongu otevřete, neobjevite pouze pět blastrů náplasti, ale především vůni kafru, kadidla, mentolu, hřebíčku, skořice a dalších – celkem devatenácti bylin. A věřte mi, tato směs vás velmi rychle zbaví od bolesti – hlavy, zad, zubů, menstruačních bolestí…

Nelepí se celá náplast, jak jste možná zvyklí u podobných náplastí z lékáren. Stříhá se na 1 – 3 cm čtverečky nebo proužky a lepí se přímo na místa, kde bolest pociťujete.  Účinek je někdy velmi rychlý, ale dejte tělu čas na léčbu. Nechejte působit 4 – 8 hodin. V případě opakování si dejte 4 hodiny bez náplasti.

Pozor: žádnou fytonáplast nelepte na oblast štítné žlázy, srdce a na uzliny a otevřené rány.

Když jsem zmínila, že patří do #top15, tak si to myslí i mnozí zákazníci:

Lenka – 58 let: Tuto náplast miluji. Trpím na časté bolesti hlavy z důvodu mírné deformace krční páteře. S touto náplastí se nemusím ládovat prášky. Náplast je napuštěna bylinným extraktem, který se uvolňuje postupně. Jsem nadšená. Všem vřele doporučuji.

Karel – 42 let: Jednoduchá aplikace, rychlý nástup účinných látek, povinná výbava mojí domácnosti. Děkuji Marii za doporučení.

JIAN KANG – zdravé klouby

Tato fytonáplast je ze 75% protizánětlivá a z 25% přírodní analgetikum.

I zde vás omámí vůně dvanácti bylin, jako například děhelu, angeliky, rebarbory, sečuánského pepře a dalších. Ty ve složení dávných receptur mají blahodárný vliv na klouby a celý pohybový aparát, přispívají ke zlepšení mikrocirkulace a mají zahřívací účinek.

Proto doporučuji při rýmě, kašli, různých kloubních zánětech, ale i bolestech.

Co si o tom myslí ostatní:

Jana – 28 let: Lepím při rýmě na nos i čelo proužek náplasti. Nejlépe na noc a krásně se mi dýchá, ráno pak nemám nos ucpaný. Lepší, než kdejaké kapky.

Klára – 37 let: Moji dcerku (4), poštípal v noci komár….a to jí normálně lepím na postel Wutong a jako na potvoru jsem nedala…tak to hned schytala, chudinka. Dost jí to opuchlo, zarudlo, měla fakt obrovské kolo a hlavně svědilo….abych ji nemusela každou chvíli natírat Slavitonem nebo Talismanem, nalepila jsem jí na štípanec Jian Kang….už po chvilce hlásila, že už je to mnohem lepší a cca po půl hodině, že už o tom ani neví. Hlavně je JK ze 75% protizánětlivý, takže jsme to podchytili.

Kateřina – 51 let: Jian Kang je náplast určená hlavně proti zánětům a bolesti. Kvalita je skvělá a účinnost ještě lepší. Cena je nižší než v lékárně a produkt je kvalitnější. Jednoduché použití jako u wutong naplasti. Mám ráda wutong a na záněty trpím proto mi Marie doporučila i tuto náplast. Do domácí lékárničky určitě patří.

Takže jsme se naučili dva čínské výrazy: Bez bolestizdravé klouby. Věřím však, že vám to otevřelo oči nejen ve znalosti jazyku.

A kdo chce vidět víc, mrkne na moje video >>>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů