Zbrusu nový obličej bez injekcí

Asi to všechny známe.  Při pohledu do zrcadla se objeví tvář, která nám říká…dělej se mnou něco nebo…?

Ale co? Spousta módních časopisů, reklamy v televizi, možná i kamarádka doporučují různé obličejové výplně, aby se ksichtík trochu zpevnil a nadzvedl. Takhle to ale nechci. A proto jsem vyzkoušela naše Botoluxová séra.

A jsem moc spokojená. Ani nevíte, jak jsem ráda, že nemusím podstupovat ty úkony, které se aplikují vpichem pod kůži. A pak mít obličej sice hladký a bez vrásek, ale se strnulou mimikou.

Aplikaci, o které píšu, provádím v bezpečí domova, bez bolesti a výsledek působí přirozeně. Stačí na to používat dva čtyřicetigramové gely. Jsou to vysoce účinná kosmetická séra a teď už vím, že obě jsou skvělou investicí do budoucna.

Stříbrné botoluxové sérum plní funkci extra hydratace, aby zachránilo pleť před proměnou v poušť. Jak známo málo hydratovaná pleť ztrácí elasticitu, nedostatek vlhkosti podporuje větší tvorbu mazu. Obličej  pak působí šedě a unaveně. A toto sérum umí zabránit ztrátě vody v pokožce a brání jejímu odpařování. A taky má liftingový efekt. Obsahuje vitamin E, B3, extrakt z hedvábí, soli kyseliny hyaluronové. Posiluje lipidovou bariéru a vyrovnává vrásky zevnitř. Tím udělá pleť hladší a pružnější. Botoluxové sérum stříbrné používám při denní péči o pleť pod denní krém.

Večer místo stříbrného gelu používám gel zlatý, který zastává úplně jinou funkci. Je obohacený o ovesné bílkoviny, obsahuje také vitamin E a soli kyseliny hyaluronové. Zlatý botoluxový gel je revitalizační. To znamená, že jeho používáním se pokožka vyživuje, podporuje se tvorba kolagenu a elastinu. Výsledný efekt je ten, že obličej dostane mladší a zářivější vzhled. Bez injekce. Jen svým unikátním složením a správným použitím vytvoří efekt, který běžně provádějí na kosmetických klinikách.

A výsledek je velmi patrný. Obličej je vypnutý a hladký.

Jako třetího do party jsem přibrala oční botoluxové sérum. Spolu s oběma Botoluxovými séry si dobře rozumí. Stačí z tuby vytlačit malinký hrášek séra a jemným poklepem dostat sérum do okolí mimických vrásek kolem očí.  Sérum umí mimické vrásky vyhladit, a snížit jejich hloubku. Jeho složení cíleně působí na pružnost a pevnost pokožky kolem očí.

Tak jsem vám představila své tři mušketýry v plné zbroji. Pracují se zápalem a efektivitou a jejich práce je vidět.

A pokud se vám, milé dámy zachtělo dopřát svému obličeji něčeho výjimečného…jsou tady.

Tři mušketýři…Botoluxe Extra- Moisturizing, Botoluxe Revitalizing a Botoluxe Eye Contour. Najdete je i v královském eshopu.

Jsou tady pro každé ženy, které o sebe s láskou pečují.  

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů