Proč jsem měla husí kůži po těle

V roce 1990 jsem zažila dvě obrovské radosti. Hned z kraje roku jsme si s Pavlem uvědomili, že se náš život v nově nabyté svobodě pro naši zemi změní. I druhou radost jsem sdílela s Pavlem. Narodila se nám druhá dcera Evička. Zaplavilo nás nesmírné štěstí.

Když však přišly poporodní komplikace, uvědomila jsem si, jak vrtkavé štěstí je. Přišla zdlouhavá hormonální léčba. A věřte mi, tyto léčby se většinou neobejdou bez vedlejších účinků. Vím, téměř každá žena má v oblasti ženského zdraví zkušenost, kterou by raději neměla. A co bych tenkrát dala za vědomosti o ženském zdraví, které jsem získala v tianDe. Korporace má zpracovaný celý Program „Ženské zdraví“.

Když s někým sdílím produkty tianDe, většinou se lidé zajímají o ty pro zdraví…jako o fytonáplasti, detoxikační náplasti, tělové soli s mořskou solí, bylinné čaje a výrobky podporující ženské zdraví.

Co to jsou za výrobky, které podporují ženské zdraví? No přece Ženské vložky. A proč zrovna vložky?

Vložky tianDe aktivují schopnost těla k sebeléčení. Z hlediska tradiční čínské medicíny byliny obsažené ve vložkách odstraňují stagnaci a vlhkost, rozpohybují čchi a krev, mají harmonizující účinek.

Aktivní složky obsažené ve vložkách jsou patentované receptury směsí bylin z Tibetu a Altaje. Najdete v nich výtažky ze semen cnidia, listů kurkumy, máty peprné, anděliky, kořene pivoňky mléčnokvěté, kořene rdesna, listů aloe a alunit.

Působení extraktů z rostlin je zaměřeno na stimulaci imunity ženy, harmonizaci ženské energie, obnovení menstruačního cyklu, obnovení mikroflóry.

A když to všechno víte, jak to pomáhá, máte radost z výsledků a důvod sdělovat tyto informace dál. A pak se může stát, že vám zavolá paní, která se čerstvě zaregistrovala do tianDe. Slyšíte nadšený hlas, jak říká, že jí přivezli první balíček. A že tomu moc nevěřila…hlavou vám teď probíhá otázka…co se děje? Je nadšená z nové rtěnky nebo řasenky, kterou si objednala?

Není to rtěnka…není to ani řasenka…jsou to vložky. Měla problém a díky vložkám, nacpanými bylinami podle čínské medicíny, podle starých harmonizujících receptur…už žádný problém neměla.

A proto když mi volala a vše mi vyprávěla, měla jsem husí kůži.

Děkuji korporaci tianDe za Program „Ženské zdraví“

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *