Všimly jste si kolik chodí kolem nás nastávajících maminek?  I moje dcera přišla s tím, že se jim ve firmě narodí čtyři miminka. A její kamarádka Petra se na své mimino moc těší. Přečkala období ranních nevolností a začíná si těhotenství užívat.

Trochu ji znepokojuje bříško, které krásně roste, ale… Dělají se na něm strie. A jako každá ženská i ona se chce líbit svému muži i v těhotenství. Manžel ji sice uklidňuje, že je stále krásná, ale hormony jedou naplno. Těhotné něco vyvracet, je zbytečné.

Jenže Petra je chytrá ženská, která ví…ví, jak si pomoci, aby i potom až se malý narodí, byla sexy. Připravila se na takovou situaci a používá kosmetiku tianDe a její skvělé produkty vyráběné podle tradiční čínské medicíny. Co dělá tak jiného?

Začala solit. Ne nelekejte se, začala solit sebe. Máme na výběr spoustu tělových solí. Především sůl z mrtvého moře má blahodárné účinky na pokožku a podporuje její obnovu a elasticitu. A jak ji používá? Jednoduše – tělovou sůl rozetře krouživými pohyby na vlhkou pokožku těla podobně jako sprchový gel. Očista, výživa a prokrvení – 3 v 1.

 

MAZAT MAZAT MAZAT– strie vznikají popraskáním pojivových vláken při velkém napínání pokožky. Vlákna popraskají v důsledku chybějícího kolagenu, proto je potřeba doplňovat kolagen v krému. Z řady Collagen active je nejvhodnější emulze v pumpičce nebo collagenový modelující gel. Collagen je prostě zázrak, zlatá rezerva pokožky.

A tyto kroky aplikuje samozřejmě i na ostatní rizikové partie jako jsou prsa, stehna nebo hýždě.  Nejlépe ráno a večer. A výsledky jsou vidět.

 

A víte, na co se chystá, až se miminko narodí?

Protože ví, co jí pomůže, bude používat osvědčené produkty tianDe – třeba ještě pro svá krásná stehna přidá Povzbuzující krém pro dokonalá stehna.

Nezapomínejte, že vzhled hýždí a stehen do značné míry závisí na stavu pokožky. Pokud je pokožka v kondici a dobře hydratovaná, hrbolky na jejím povrchu jsou mnohem méně viditelné. Když se ale objeví „pomerančová kůže“ v celé své kráse…tak se s tímto úkolem skvěle vypořádá přírodní rostlinné složení povzbuzujícího krému pro dokonalá stehna od tianDe. Přípravek cíleně působí na nedokonalosti pokožky a napomáhá k dokonalé postavě.

 

Tento sortiment a ještě mnohem víc najdete v katalogu.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *