Masky nejen karnevalové

Maska  je kulturní předmět, jímž si člověk maskuje či zakrývá obličej nebo jeho část.

A stejně tak i naše kosmetické masky z katalogu tianDe zakrývají obličej nebo jeho část. To ale není jejich hlavní účel. Tyto masky ať už látkové, papírové nebo krémové jsou určeny pro hydrataci a výživu obličeje nebo pokožky kolem očí. Přesto jsem je velmi málo používala. Pleťové masky se doporučuje používat vleže a na to jsem si nikdy nechtěla najít volný čas.

Občas jsem použila masku krémovou, která se nanese na vyčištěný obličej, a s ní jsem se mohla volně pohybovat. To bylo jediné, co jsem si dopřála.

Pravda je, že po použití takové masky jsem viděla zlepšení pleti. Obličej byl nějaký hladší a jemnější…a já si vždycky po tom efektu slibovala, že tuto proceduru budu provádět pravidelněji…tak jak se má.

Jenomže…možná to znáte…jednou už bylo moc pozdě, jednou jsem zapomněla, jednou se mi nechtělo…

A pak jednou – kámošky si vyměňovaly zkušenosti s používáním masek a která je nejlepší a nejvoňavější a nejúčinnější a já poslouchala a zachtělo se mi všechno vyzkoušet a oňufat.

Tak jsem začala s těmi jednoduššími.

Máme v tianDe  masky na oční okolí z Tibetan Herbs.  A kámoška je začala používat. Ještě že si na začátku kúry udělala foto. A potom, když kúru dokončila…její okolí očí bylo proměněné, rozjasněné, bez pytlů pod očima a se zvednutým víčkem.

Woow.   A to mě přesvědčilo.

Takže i já jsem si koupila oční masky zvané Intenzivní komplex na pokožku kolem očí a začala pravidelně používat.

A vleže, kvůli lepšímu účinku. Každá maska má otvor pro oko, takže je možné se při proceduře dívat na televizi nebo si číst. Já jsem zjistila, že je příjemné si nechat oči zavřené a být chvíli sama se sebou.

Maska na oční okolí – to jsou dva přípravky. Celkem sto kusů malých očních masek je uloženo v kulaté krabičce a napuštěno aktivním roztokem. A k tomu ve skleněné lahvičce bylinná olejová esence, která se po sundání masky do očního okolí jemně vklepává.
Díky bylinné esenci jsou účinky masky trvalejší.

A tak jsem se sama na vlastní kůži přesvědčila o smyslu používání masek. Výsledek se dostavil a já měla podobné foto jako kámoška.

Má to smysl se na chvíli zastavit a udělat čas pro sebe a pro svůj vzhled a prima pocit.

Tak teď kudy chodím, tudy trousím =) O tom, jak je skvělé si udělat na sebe čas s maskou na obličeji. Ne s tou karnevalovou, ale s tou naší – tianďáckou.

A teď si dopřávám masku na noc. Vybrala jsem si tu s Mišpulí z řady noční péče.

A jak ji používám?

Úplně jednoduše. Na vyčištěnou pleť nanesu pleťovou masku Mišpule. Má jemnou krémovitou konzistenci, příjemně voní a dobře se vstřebává. A když ji vetřu do pokožky, jdu spát.

A zatímco si klidně spím, maska dělá svou noční práci. Abych se ráno probudila s odpočinutým , hladkým a vyživeným obličejem.

Však to vyzkoušejte taky, v kalatogu jich najdete spoustu.  

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *