4 důvody proč vlastnit V.I.P. kartičku

Nejsou to jen čtyři výhody, které Vám vlastnictví V.I.P kartičky poskytnou. Je jich mnohem víc.Těch víc výhod jsem však objevila až mnohem později na mé cestě světem tianDe – světem, kde zdraví a krásu si zaslouží každý.Tyto čtyři důvody mě však přesvědčily k tomu prvnímu kroku – požádat zdarma o svou V.I.P. kartičku.

Důvod první

Sleva na drogerii a kosmetiku doživotně

Proč pro svou domácnost nakupovat jinde, když je zde tak výrazná ekonomická výhoda? Je to jako byste nakupovali ve velkoobchodě. A navíc za své objednávky dostanete pěkné a praktické dárky dle vlastního výběru. Další sleva na příští nákup při určitém obratu je samozřejmostí. Těšte se na výhodný nákup donesený ke dveřím Vašeho domova. Když jsem si to sama vyzkoušela, už mě vlastně v běžné drogerii neuvidíte.

Důvod druhý

Terapeutické účinky

Každý výrobek má ve svém složení vzácné přírodní ingredience pocházející z Tibetu a Altaje. Složení respektuje tisícileté receptury tradiční čínské medicíny a ze zkušeností vím, jak dokáží na naše tělo blahodárně působit. A je úplně jedno, o kterou oblast se zajímáte – zda jsou to různé zdravotní neduhy, péče o vlasy, ústní dutinu, pleť nebo SPA technologie. Samostatnou ( a tianDe patentovanou) kapitolou je pak program Ženské zdraví. Věřte mi, za dobu, co tianDe používám se cítím opravdu skvěle. Byliny a ostatní přírodní produkty umí totiž působit synergicky. 

Důvod třetí

Zákaznický servis

Kromě systému pravidelných online webinářů a živých seminářů na téma účinků produktů je zde ještě jeden důležitý prvek. Osobní přístup k zákazníkovi. Když mi paní Jana zdarma zařídila mou V.I.P. kartičku, její práce teprve začala. Provedla mě nepřeberným množstvím výrobků a doporučila mi přesně to, co jsem momentálně potřebovala. Jsem z těch výrobků natolik nadšená, že již třetím rokem studuji jak a co používat, že dnes již sama radím těm, kteří mají o věc zájem. Společně s kartičkou ode mne dostanete i osobní konzultace a doporučení pro Vás na míru. A v dnešním online světě je jedno, zda jste z Košic nebo z Chebu. 

Důvod čtvrtý

Spravedlivý přivýdělek

Když jsem časem poznala, jak blahodárně tianDe na tělo působí a za jakou cenu – nedokázala jsem udržet jazyk za zuby. Sdílela jsem své nadšení se svým okolím a korporace mě za to začala odměňovat. Nejprve 655,-Kč. Další měsíc to bylo již 1.600,-Kč a ten další 2.500,-Kč. Věnovala jsem se tomu 15 – 20 hodin týdně a stále to rostlo. Dnes, asi po třech letech mám skutečně nadstandardní příjem a dělám to jako svou hlavní činnost. Je úplně jedno, zda jste v zaměstnání, v důchodu nebo zrovna na mateřské. Jednu až tři hodiny denně si najde každý, kdo má důvod si nějakou korunu přivydělat. Pojala jsem to obchodně i proto, že to je podnikání s principem výhra – výhra. Můžete mi věřit, že se učím od těch nejúspěšnějších a jsem ochotná se s Vámi podělit o své bohaté zkušenosti.

Čtvrtý důvod není pro každého a já tomu rozumím. Ne každý je ochoten dělat něco navíc ke své práci. Ne každý potřebuje vydělávat víc peněz. Respektuji to. Nejsou však první tři důvody dostatečně opodstatněné k požádání o svou  vlastní V.I.P. kartičku? Vždyť není co ztratit. Maximálně si s výhodou nakoupíte pro svou domácnost. Prostě v tom není žádný háček.

Klikněte ZDE >>

 Já bych do toho rizika šla znovu.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů