Novinka s polodrahokamem ve službách úlevy

Znáte ten pocit?  Možná řídíte auto nebo pracujete u počítače. Najednou si uvědomíte, že sedíte v nějaké poloze, která začíná bolet. Začínáte vnímat ztuhlý krk, kolem beder taky nic moc. Ruka po práci s myší nebo na volantu trochu brní a vnímáte se celí ztuhlí a pokřivení.

S turmalínem jsem se u výrobků tianDe seznámila již dříve. Nyní je tu však novinka v podobě krčního a bederního pásu. Turmalínový prášek, který je v pásech obsažen, se získává z minerálu, který vyzařuje elektromagnetické vlnění. A toto vlnění má spoustu pozitivních účinků pro zdraví, pohyb, relax, při sportu i při práci.

Díky svým vlastnostem se tento zajímavý polodrahokam dostal i do sortimentu, aby pomáhal při odstraňování bolestí nebo zánětů. Snižuje pocity diskomfortu v oblasti beder, pánve, podbřišku a okolí krku a působí na zlepšení krevního oběhu.

Při dlouhém sezení nebo stání se ani naší lymfě moc hýbat nechce. Zleniví a škodlivé látky a toxiny jsou pomaleji odváděny z těla. To má za následek i to, že jsme brzy unaveni. I s tím si pás s turmalínem poradí. Dokáže domluvit lymfě, aby se zase rozproudila. Protože při kontaktu s tělem generuje mikrovlny. A ty působí tak, že se zintenzivňuje výměna látek v buňkách, a tím i schopnost těla vylučovat toxiny.

A mám radost z první zkušenosti paní Jany s krčním pásem:

„S pravidelností, když se vracím letadlem z dovolené, tak dostanu šílené bolesti v krku a někdy končím i na antibioticích a nemůžu mluvit  🙂 A to mě potkalo i nyní, hned včera po návratu jsem si vzpomněla na náš nákrčník, že vyzkouším a třeba se to spraví. Takže včera dala 2x po 15 minutách a ještě dnes ráno a řekla bych opravdu o 50% lepší, už i hlas se mi částečně vrátil a bolest ustupuje o hodně rychleji.
Takže už vím, co na bolest v krku mohu jen doporučit.“

Vlastní zkušenost ještě nemám, tato žhavá novinka do naší domácnosti dorazí v balíčku, který je již na cestě. A přiznejme. I lidé mladší generace od nás trpí těmito civilizačními neduhy. Takže doma se moc těšíme.

Právě vyšel nový Katalog tianDe 2018 – 2019 a tyto poklady s polodrahokamem najdete na straně 105.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *