Máte také v sobě – co kdyby?

Rádi cestujete? A taky neradi balíte? Na všechno se musí myslet. Kdyby byla zima, tak ještě ten svetr nebo moc teplo, tak támhle to triko. Hromada věcí, které se ani nevejdou do kufru a batohu. A pořád na hromadu přidávám a pořád mám pocit, že jsem určitě na něco zapomněla. No jasně…co kdyby mě rozbolelo koleno? Co kdyby mi natekly nohy? Přece jedeme na hory a tam moje nohy dostanou zabrat. A tak k té hromadě ještě letí Slaviton i Orthophyt.

Nerozlučná dvojka. Bylinní bratranci. Ten jeden, to je Slaviton.

Skvělý hošík s chladivým efektem a napěchovaný bylinami, aby byl hodně účinný. Díky koňskému kaštanu, chmelu, tymiánu, rozmarýnu, heřmánku, třezalce, vilínu a červeným řasám má skvělé účinky. Vůně bylinek osvěží a pozvedne náladu. Na místo únavy přichází pocit lehkosti. Stará se o to, aby mi nohy při chození po kopcích nenatékaly. A když si namažu místa kolem křečových žil…nebolí. Díky gelové konzistenci dokáže rychle dostat aktivní látky na postižené místo. Slaviton obsahuje přírodní  venotonika. Venotonika posilují cévní stěny. Jaká úleva pro moje uchozené nohy.

Jeho bylinkový bratranec Orthophyt je pravý opak. Je teplý. Vlastně ne, ale má zahřívací účinky díky vanilylovému éteru s vůní vanilky. A spolehlivě Vám vypne receptory bolesti. Působí i proti zánětu.

A proč je tak důležitý při pobytu na horách, při sportu nebo pro starší lidi? Má vlastnosti  chondroprotektoru. Vyživuje kloubní chrupavku a zastavuje degenerativní změny v ní.

Ideální kamarád na cestování, na sportování i pro ty, kteří se méně hýbou.

Teď jsem spokojena. Mám všechno na své …co kdyby…?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *