Skončila doba úžasných vanilkových rohlíčků. Pro někoho začíná období šílení ve fitness centrech a období drastických diet. Já se poohlížím po tom, co by mi mohlo pomoci z tianDe a jak. Vím, že musím ne drastickou cestou upravit svůj jídelníček. Omezit cukry, přidat zeleninu, bílkoviny, vodu a pohyb. Takovou úpravou denního režimu nastartuji metabolismus a rychlejší spalování tuků.

To je ta realistická-rozumová část. Strava a pohyb.

K tomu, aby se dílo dařilo, potřebuji trochu kouzlit. Dám hlavu a srdce do souladu s tělem. Hlava bude vytvářet obrázky a srdce je bude prociťovat. Nejsou to jen tak ledajaké obrázky…jsem to já…jsou to obrázky o mně a pro mě.

A představuji si. Jak chci vypadat? A co a jak chci na sobě vylepšit? V hlavě se mi promítá můj film. Vidím se, jak mám pevná vypracovaná stehna, tenčí pas a pevné bříško…skvělé. A pak se vidím v nových šatech…šaty přesně padnou, žádný faldík, nikde to netáhne…A zaplaví mě prima pocit…ti motýlci kolem pupíku…musím si ten pocit pamatovat. Až přijde slabá chvilka…že něco nejde, že se nedaří…navodím si ten příjemný pocit …naladím mysl, aby se mnou spolupracovala. To je práce mé hlavy a srdce. Představivost a pocity.

A teď další krok.

Co můžu ještě pro sebe udělat, aby se má představa plnila? Jak využiji ty skvělé produkty tianDe, aby mi pomohly? Využiji detoxikační náplasti. Odvádějí toxiny a odpadní látky z těla. Přece jen větší konzumací cukru a bílé mouky docházelo k hromadění odpadních látek a ty musí z těla ven.

Co dál?

Pomůžu svému tělu, aby se soustředilo na hubnutí. Aby zrovna teď neřešilo bolesti zad, pocity těžkých nohou nebo nachlazení. To ho moc vyčerpává, dává všechnu energii do vyléčení se a nemá sílu na to, aby se věnovalo hubnutí. K tomu, abych se zharmonizovala, načerpala sílu a vyladila tělo, poslouží denní vložky. Můžou to být vložky Energie bylin – dodají životní energii, Nefritová svěžest – pracuje na zpevnění pánevního dna nebo vložky Aloe Vera.

Taky využiji účinky Slavitonu – umí povzbudit cévní a lymfatický systém. Pokud systémy nejsou v pořádku, hubnutí jde pomalu. Navíc Slaviton stimuluje produkci kolagenu, který potřebuji ke zpevnění pokožky.

Se solemi  Krystaly z Mrtvého moře nebo z Ženšenu si připravuji koupele a drenáž. Tím rozproudím lymfatický systém, zajistím lepší odtok toxinů a zároveň dostanu do těla výživu a hydrataci.

A teď něco přímo pro stehna…Povzbuzující krém pro dokonalá stehna. Krém má zahřívací efekt a urychluje rozklad a vylučování tuků z těla. Při použití se Slavitonem se jeho účinek násobí.

Ještě na pružnost a udržení elasticity pokožky použiji krém, gel a emulzi z řady Collagen Active. Tyto produkty vypínají a zpevňují kůži a zlepšují lymfodrenáž.

Aby se výsledek dostavil, provádím procedury ráno i večer s láskou a radostí. Vše záleží jen na mně, jestli se kousnu a budu věnovat více času pro sebe. A to je vlastně vše. Svátky byly překrásné. Moc jsem si je užila a bez výčitek jsem si u pohádek pochutnala na vánočních dobrotách. Vím, co mám pro sebe dělat, abych se cítila spokojená a v pohodě ve svých krásných šatech. Upravit jídelníček, přidat pohyb a použít produkty, které fungují – tianDe.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *