Jak všechno souvisí se vším

Řeknete si, že to se dávno ví. To ano, ale někdy to dojde později. Jako se to stalo mně.

Musím se vrátit pár roků, tak asi dvacet, zpátky.

V té době jsem se seznámila s jednou velmi příjemnou, moudrou a úspěšnou mladou ženou, která mě hodně naučila. Něco jako: proč si vážit sama sebe a mít se ráda. Že si zasloužím ocenění, lásku a hýčkání. Ale taky finanční gramotnosti, umění se oblékat, starat se o své tělo a svou pleť. Za to všechno jsem jí velmi vděčná, a i když už nejsme moc v kontaktu, vzpomínám na ni s láskou a úctou.

Nedávno se při jednom holčičím klábosení o ní zmínila moje kamarádka. Samozřejmě, že mě všechno zajímalo. Všechny ty, pro holky životně důležité informace:

Jak se má?

Jak vypadá?

Co měla na sobě? Znáte to. Jsou to přece ty důležité věci, ne?

No a kamarádka začala vyprávět. Že ta krásná, moudrá žena, se blíží do let, kdy se mění ženské tělo zvenku i zevnitř.

Kdy hormony už nebývají v tak dokonalé rovnováze a někdy je to vidět. Na její postavě, která se zakulacuje. Na obličeji, který je oteklý, a ještě k tomu se jí dělá akné…ano i ve zralém věku se to stává.

A tak jsem se vracela do těch let zpátky a uvědomila jsem si, že ta krásná žena i ve svém mladém věku měla tyto sklony. Že bojovala, možná ne přímo s akné, ale pravidelně se objevovaly na její tváři uhříky, zarudlá a podebraná místa. Protože používala velice kvalitní kosmetiku, dokázala tváře ošetřit a postižená místa krásně zakrýt tak, že to nebylo vidět. Ano v mladém věku se to všechno dá zamaskovat.

Jenomže po dvaceti letech, i když je kosmetika stále stejně kvalitní, kdy jsou nové a dokonalejší technologie. Když však hormonální rovnováha už není tak stabilní a nastávají tyto problémy, je maskování mnohem složitější.

A já si uvědomila, jaké mám štěstí, že jsem nic nepodcenila. Vždyť i já používám sice jinou, ale taky kvalitní kosmetiku s nano technologiemi a botoluxovými a liftingovými efekty.

ALE – přidala jsem ještě další pomocníky. Využívám další přidanou hodnotu k tomu, abych hormonální výkyvy ve svém těle ustála. Začala jsem využívat účinky produktů pro ženské zdraví. Používám bylinné slipové vložky, které vyrovnávají hormonální rovnováhu. Voluptu pro povzbuzení libida, ale také pro zvýšení energie a abych se cítila dobře a žensky. Ženský olejíček pro zdravá prsa a zachování ženské energie.

No a to všechno dohromady, ta nebeská kosmetika a výjimečné produkty pro ženské zdraví dokážou ve společné symbióze dokonalé efekty.

Jak to máte se svou SEBEláskou? Napište mi do komentáře.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů