Inspirace na prázdniny

Co si pod Tajemstvím císařských komnat představíte? V mnoha pohádkách a příbězích jsme mohli vidět nablýskané císařské komnaty  plné drahých koberců, nábytku a doplňků. Ale nebyly to jenom tyto movité předměty, které v nás budily zvědavost. Už to, že každý nemohl do takové komnaty vstoupit, vyvolávalo respekt, obdiv, pokoru a různé domněnky. A tyto ne každému přístupné komnaty byly opředeny bajkami a tajemstvími. Co se za těmito dveřmi skrývalo a co se tam odehrávalo zůstane pro mnoho lidí tajemstvím, které si císařové přísně střežili.

Jaké tajemství se tedy skrývá v samotném olejíčku, že dostal tak záhadné jméno?

Je to tajemství zdravého muže s jeho mužskou sílou.

Tajemství spokojeného muže s jeho laskavým srdcem.

Tajemství muže ochránce, který miluje a chrání sebe a svou rodinu.

To, aby vlastnil mužnou a životní sílu vyžaduje péči a prevenci. A k tomu přispívá svým účinkem olej pro muže.

Používání olejíčku působí velmi dobře na chod tělesných funkcí. To znamená, že podporuje imunitu.  Preventivně působí proti problémům s prostatou a častým močením. Víme, že se věková hranice u mužů s těmito problémy snižuje.  Proto je důležitá prevence. Při vzniklých problémech aspoň sedmidenní kůra, pokud nestačí, pokračuje se až do dvanácti dnů.

Asi se ptáte, kam a kdy se nanáší náš tajemný olejíček? Tři až pět kapek muži jemně nanášejí tři prsty pod pupík až do úplného vstřebání. Nebo tam, kde je důležitý mužský bod…na hráz. A nejlepší účinek vyzní na teplém těle, které je připraveno k odpočinku a relaxaci.

Olejíčkem se dá podpořit i sexuální aktivita a neplodnost. Pravidelné používání olejíčku napomáhá i k vyrovnávání hladiny stresu a stavů úzkosti.

To všechno a ještě mnohem více se dá vylepšit díky používání tajemného olejíčku.

A jako přídavek dodávám – existuje i olejíček pro ženy. Jmenuje se Tajemství blahodárných vrcholů.

A teď si představte, že vzájemná aplikace se svým partnerem utuží nejen Vaše zdraví, ale i vyvolá touhy a posílí partnerství mezi mužem a ženou.

Představy nechám na každém z Vás…lépe je nesnít a vyzkoušet <3

V katalogu na straně 102

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *