Což takhle dát si micerálku?

Přivedla mě k této otázce vlastní zkušenost. Když se sejdu s nějakou ženou a povídáme si  o kosmetice tianDe a povídáme si o těch prima krémech…a jak je používat…a kdy je používat… a co všechno umí…dojdeme k zásadnímu. Ošetření pleti před nanesením krému…

A je to tady. Znám to…mám dceru, která zjistila, že už musí na obličej něco nanést. Ze začátku ji to vyloženě obtěžovalo…používala krém nepravidelně.  Když si zvykla… zjistila, že její pleť zpěkněla. Hurá.

Další učení – mučení  nastalo, když jsem před ni postavila čistící mléko, tonik a už nezbytný oční krém. Její reakce…oči v sloup…a s tím mám dělat co… na to nemám čas. Snažila jsem se jí vysvětlit, že bez této čistící péče se sebelepší krém nedostane tam kam má…nezásobí buňky v pokožce, nedonese  hydrataci, kolagen a všechno co pleť potřebuje k tomu, aby vypadala zdravě, svěže a mladistvě.

Pokývala chápavě hlavou a dál si vedla svou…chápu…nezájem… nemám čas…nechce se mi…ukaž mi něco, co to urychlí.

A tak jsem ukázala. Vytáhla jsem na ni micerálku…micerální vodu tianDe. S tím souhlasila…to bych ještě mohla, řekla a používá.

A tak když žena, s kterou si povídám o kosmetice, krémech a o tom jak pečovat o svou pleť začne mluvit o čase…je ten pravý čas na Multiaktivní micerální vodu od TianDe.

A jak jste na tom s časem Vy?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *