Vrátím se na samý začátek doby nadšeného podnikání a víry v to, že vše půjde podle našich představ a přání. A tak jsme se do toho podle nás podnikání vrhli s odhodláním a všemi silami. Tedy můj muž. Já pobývala s naší druhou dcerou na mateřské dovolené a snažila se nahradit i chybějícího tatínka, jelikož podnikal.

Z domu odjížděl podnikat, když holky ještě spaly a přijížděl, když už spaly. Nějakou chvíli se nám takovéto žití líbilo. Peníze byly, já s holkami jsme se začínaly rozmazlovat, jen hlava rodiny to rozmazlování s námi nesdílela. Hlava rodiny podnikala.

Krize vyvrcholila na naší společné měsíční dovolené. Projížděli jsme Alpy, všude překrásně, ale my dva s mužem jsme se nemohli spolu domluvit. Nebyly jsme zvyklí tak dlouho spolu pobývat. A když nám dovolená skončila, muž začal hledat. Došlo mu, že pokud budeme dále takto vedle sebe žít, nedopadne to s naší rodinou dobře. Uvědomil si, že skoro veškerý čas tráví mimo domov, aby vydělal pro nás peníze, které si s námi neužívá.

Kdo hledá, najde. Oslovil ho jeden známý a představil mu marketingový plán Amway. Můj muž se do něj zamiloval a uviděl v tom plánu naději pro naši rodinu. Uviděl finanční i časovou svobodu. Tu časovou svobodu, které se mu v klasickém podnikání nedostávalo.

Tu časovou svobodu, aby se mu rodina zase stmelila, protože kvůli rodině začal s podnikáním.

Moje reakce byla šílená. Byla jsem zoufalá, protože jsem se bála, že už vůbec nebude doma. Že to je náš konec. Ale rozum mi říkal, a co když to funguje a propásneme příležitost? Tak jsem s tím nakonec souhlasila.

Postupně jsem se i já začala připojovat a pracovat podle marketingového plánu. Používali jsme výrobky, s kterými jsme byli moc spokojeni. Milovali jsme oba tuto společnost. I lidi, s kterými jsme se spřátelili, spolupracovali a kteří nás učili. Procházeli jsme spoustou úžasných motivačních seminářů a školení. Naučili jsme se věcem, které dodnes ve školách nevyučují.

Nevydělávali jsme však peníze.

A pak se ve mně něco zlomilo, a já si našla tianDe. Otevřela jsem úplně nové dveře.

Zprvu jenom kvůli páru výrobkům pro zdraví. Ale nedalo mi to a začala jsem zkoušet a užívat si i kosmetiku. Můj muž byl z toho moc smutný. Hroutil se mu svět. Hroutilo se mu to, v co věřil mnoho let.

Tak jsem na školení tianDe jezdila sama. Sama jsem používala výrobky. A po nějaké době je potřeboval i můj muž. Vyzkoušel a změnil názor.

Začaly přicházet provize. Každý měsíc přicházely větší. A muž si toho začal všímat, srovnávat a počítat. A šel se mnou na školení. A začal provádět analýzy a srovnávací tabulky. Teď je rád, že jsme ten krok udělali. Je spokojený s výrobky tianDe, je spokojený když přibývají peníze na účtu, je spokojený, že jsem já spokojená.

Pracujeme spolu z domova a hledáme spokojené uživatele prima výrobků a spolupracovníky, aby si začali plnit své sny.

Možná i vy milujete Amway, Herbalife či další společnosti MLM –  možná ale ani vy nevyděláváte peníze.

Možná i pro vás přišel čas připojit se k našemu týmu, protože my víme, co zažíváte.

Už nemáme čas, ztrácet čas.

Více informací ZDE >>>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *