Všimli jste si, že ve slově senzační je základ SEN? A o takovém SENzačním krému vám teď budu vyprávět.

S přibývajícím věkem jsem postupně zjišťovala, že je nezbytné své pleti dopřát víc péče.Už nestačilo použít jenom tak něco na obličej. Našla jsem si pečující kosmetiku a k základním krokům péče o pleť jsem přidala další speciálnější výrobky jako oční krém a hydratační sérum.

Pokožka kolem očí si krém pochvalovala a obličej se po používání séra brzy vzpamatoval. Byla jsem uklidněná, s kosmetikou jsem se rozmazlovala a okolí dávalo najevo, že je to dobrý. A tak jsem si říkala, že už vlastně nic jiného nepotřebuji. Jenomže….

Přišla Senzace. Lehký denní krém se srandovním zavírátkem a s obrovským záběrem, sloužící i jako podkladová báze pod make-up.

Moje suchá pleť po nanesení Senzace dostala další dávku hydratace. Kromě toho senzační Senzace udělala velmi rychlý viditelný liftingový efekt. A ty drobné vrásky najednou mizely. Vše se dělo v přímém přenosu před mýma očima. Úžasné.

Výsledek je senzační…sjednocená barva v obličeji, nelesknoucí se tváře, zpevněný ovál obličeje, mizející vrásky…co víc si ještě můžu přát? Je to prostě SENzace.

katalogu tianDe tuto SENzaci najdete na str. 74

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *