Proč to poslat dál?

Možná jste už slyšely, takové ty řeči. Mně už nic nepomůže… doktor říkal, že to nejde… už jsem vyzkoušela všechno a nic nezabralo…

A tyto reakce vás přivádějí k zoufalství. Vy víte, co máte v ruce. Vy víte, že to pomohlo mnoha lidem. Ale nemáte jak toho druhého přesvědčit. Dokázat mu, že si tím uleví. Že mu to pomůže. Že se nemusí  trápit, vždyť máte pro něho řešení. Na, vem si to. Zkus to.

A zase ty řeči. Co s takovým nevěřícím Tomášem?

I když to mrzí, tak asi nic. Čím víc o té věci budeme mluvit, tím to bude horší.

Tak mě napadlo, že můžu využít techniku a zkušenosti, abych nemusela přesvědčovat. Není důvod přesvědčovat, na první pohled je to jasně viditelné. Stačí se podívat na foto a recenze. A člověku je hned jasné, že produkty tianDe zase udělaly kus dobré práce. A bez keců.

Tak jedna přepsaná recenze z komunikace na facebooku:

Luci: Taky vidíte ten rozdíl?  <3  <3  <3

Petra: No luxus, co bylo všechno použito?

Luci: čistič master herb, pleťové hadí tonikum. Na to jsem použila modrý nanokorektor/poprvé/ a na to stříbrný botoluxe. Vše jsem zamasírovala mezorelem a nakonec namazala hadím nočním krémem. Mezoroler a botoluxe používám cca týden, nanokorektor jsem použila včera večer poprvé.

Petra:  Tak to je neuvěřitelné, takový efekt. Nemám slov.

Luci:  No to já taky ne. A tohle jsem si teda nemohla nechat pro sebe. Jsem v šoku jako asi všichni, kdo ještě nevěřili…

Nikol: O tom nanokorektoru slyším poprvé.

Proč to poslat dál?

Myslím, že po takové recenzi ( a je jich mnohem víc) je tato otázka zbytečná. S radostí to pošlu dál – Marie

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *