Proč mám už ráda své vlasy?

Je pravda, že jsem vždycky u svých kamarádek obdivovala krásné vlasy. Já je chtěla taky krásné, tak jsem si je dvakrát týdně umyla a vyfoukala. Tak vypadala má péče o vlasy.

Takovou péči jsem praktikovala i ve vyšším věku, prostě mytí vlasů fakt nepatřilo mezi mé nejmilejší činnosti. Ale protože kvalita mých vlasů se s přibývajícím věkem a hormonálními změnami stále zhoršovala, začalo mě to docela znepokojovat. Každé mytí vlasů znamenalo plné sítko. Začalo to být děsivé a žárlivě jsem kontrolovala vlasy svých vrstevnic. Až jsem se rozhodla, že se musím o vlasy víc starat. Nic není zadarmo. Ani hezké vlasy. Bylo mi jasné, že péče zabere více času a věřila jsem, že si dám vlasy pěkně do pořádku.

První bylo, že jsem dopřála svým vlasům hydrataci a výživu. Použila jsem hydratační a regenerační masky a balzámy na vlasy. Střídala jsem balzám s ženšenem, masku s kamélií, masku s hadím olejem a balzám aloe vera. Každý jeden přípravek dodal vlasům specifickou složku, která řeší nějaký problém. Vlasy dostaly vodu a výživu.  A začaly vypadat pevněji, leskleji a zdravěji.

Už jsem méně žárlila na krásné vlasy ostatních žen, protože jsem vnímala své vlasy jako pěknější.

K těm maskám a balzámům jsem používala šampóny ze stejných surovin, aby se účinek jednotlivých složek ještě zesílil. A pak jsem přidala další péči, protože jsem viděla u ostatních velký efekt. Používám do konečků vlasů Argánový olej, bezoplachové sérum. Argán zatím vítězí. Už mě péče o vlasy neobtěžuje.

Vidím výsledky. Díky této péči jsou vlasy pěknější, hustější a zdravější. A jsem spokojenější.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *