Naučila jsem se nákupovat snadno

Nedávno jsem si uvědomila, jak se produkty tianDe staly nedílnou součástí mého každodenního života.

Beru je do ruky a automaticky používám při běžných činnostech. Nepřemýšlím nad tím, jak a k čemu je použít, tak jak to bylo na začátku, když jsem se zaregistrovala a začala výrobky užívat.

První jsem nakupovala ty, co zmírňují bolest, abych neužívala růžové pilulky. Takže v prvním nákupu se objevily fytonáplasti, Slaviton-gel na žíly, který působí i při pocitu těžkých nohou, Orthophyt…masážní gel na klouby, bylinný detoxikační čaj a dámské vložky.

Vložky se prodávají v sekci ženské zdraví a této sekci jsem se tak trochu vyhýbala. Až když jsem si vyslechla webináře na toto téma, přečetla spoustu komentářů ve skupince o tom, jaké mají skvělé účinky a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Jen se v nich trochu zorientovat a vyzkoušet. Vryly se mi do běžného žití a je mi milé je používat a využívat jejich léčebné účinky. Jsou mi příjemné svým složením a taky tím, že opravdu fungují a poskytují mi pocit čistoty po celý den.

Pak mi začaly vrtat hlavou ty skvělé krémy. Že bych taky vyzkoušela? Všechny ženské je chválí…té se ztratily vrásky…ta má vyhlazenou tvářičku…tak jo …zkusím…a už jsem u nich zůstala…velká spokojenost. I vyhlazená tvářička se dostavila…i některé vrásky zmizely…jsem spokojená… mám ze sebe radost…to jsem už dlouho nezažila…

A tak využívám nabídky svého obchodu, používám skvělé výrobky a jsem s nimi spokojená tak jak spousta mých zapálených kolegyň a kamarádek.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *