Je libo koktejl?

Venku se brzy stmívá, doma teploučko, někomu plápolá oheň v krbu, je zrovna takový ňuhňací čas někam si zalézt…třeba ke krbu.

Jen tak…sám se sebou a dát si nějakou mlsku, čaj s medem. Nebo snad kafe či dokonce svařáček?  A co vyzkoušet koktejl – třeba čokoládový. Můžebýt i jahodový, brusinkový nebo vanilkový?

Ale pěkně po pořádku. Ano, ty koktejly jsou seřazeny po pořádku a má to svůj důvod.  A je o ně velký zájem.

Zprvu jsem tady těm hláškám nevěnovala pozornost. Kolik už toho bylo? Protože jsem jako každá ženská zvědavá, tak jsem tak nenápadně, po očku zkoumala, co kdo o nich říká. A pak jsem je začala i studovat a dovezla kámošce jako dárek / to jsem už byla přesvědčená že, jooo/, protože jsem je začala pít.

Ke koktejlům je nutno říci, že:
jsou vhodné na úpravu váhy a celkové energie, jo to je fajn. K tomu je zapotřebí upravit stravu a přidat pohyb. To všichni víme a kdo se tím neřídí…nedopadne dobře.

Co mě nadchlo je to, že koktejly mají přidanou hodnotu. Že i když neupravím váhu…prostě nezhubnu, dodám si do těla látky, které mi pomůžou vylepšit metabolismus ve střevech, regenerovat klouby a podpořit práci kardiovaskulárního systému.
Proto jsou vhodné nejen na redukci váhy, ale také pro štíhlé lidi. I ti potřebují dostat do svého štíhlého těla kvalitní látky, aby jim v těle všechno dobře fungovalo.

Dokonce se doporučují i starším lidem, protože jsou zdrojem vitamínů a minerálů, mají výbornou kombinaci složení     bílkovin v poměru 45% rostlinných a 55% živočišných pro celkovou vitalitu a imunitu.

A tyto koktejly by mohly zajímat i lidi hubené, kteří by rádi přibrali, ale prostě jim to nejde.

Jsou to prostě bezva nápoje, a jejich využití si každý může přizpůsobit svým potřebám. A to se mi na nich líbí.

A tady už končí moje rozjímání, koktejl je vypitý /zatím jsem u prvního čokoládového/, a já mám dobrý pocit, že jsem do sebe nacpala správné věci, které mi pomůžou, abych se udržela zdravá, pohyblivá i v dobré náladě a vitální. No a teď si nahodím teplou bundu, obleču i našeho pejska a jdeme si dát naši pozdně večerní prochajdu. Už jsme si na ni oba zvykli a šlape se nám dobře i ve sněhu. To mě naučila moje kamarádka Monika. A je to moc fajn. Že by ten koktejl fakt tak dobře působil?

PS: Opravdu víííc informaci najdete na záznamu tohoto webináře >>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů