Jak zacházet s hady

Když jsem začala používat produkty tianDe, nechtěla jsem o kosmetice ani slyšet.

V té době jsem používala jinou značkovou kosmetiku, s kterou jsem byla velmi pokojená a nechtěla jsem ji měnit.

Z tianDe jsem používala jenom produkty, které se týkaly zdraví. S těmi jsem byla maximálně spokojená a spokojenost byla i na straně mých kamarádek a zákaznic.

Jenomže ony se začaly ptát i po kosmetice. Fytonáplasti, Slaviton i Orthophyt měly vyzkoušené, zjistily, že produkty opravdu fungují a chtěly další.

Takže začaly padat otázky. Jaké výrobky jsou v péči o pleť? Jaké v péči o tělo, o  vlasy,o zuby?

Copak jsem jim mohla říct, že nevím? Že používám jinou kosmetiku?

A tak jsem byla vlastně přinucena si kupovat kosmetiku tianDe. Zpočátku trochu s nedůvěrou jsem si vybrala Hadí řadu. Četla jsem o ní ve FB skupince samé pochvalné recenze, tak jsem si řekla, že ji tedy zkusím. Ať poznám její účinky na své pleti.

Hadí řada- Snake Faktor to jsou kosmetické přípravky pro intenzivní korekci kožních změn související s věkem. Přeloženo do běžné řeči…po měsíčním používání této kosmetiky Snake Faktor se mi sjednotila barva pleti. Začervenalá líčka a počínající sluneční skvrny byly ten tam. I bez make-upu  jsem mohla vyjít ven a cítila jsem se dobře.

Jak se to stalo? Vždyť jsem doteď používala kvalitní kosmetiku… A tak jsem zjistila, že i Kosmetika tianDe je kvalitní a účinná. A čím je tak účinná? No třeba tím, že obsahuje kyselinu hyalurunovou…udržuje hydrataci v pleti, vitamín E…vitamín mládí a krásy a kvalitní hadí tuk…zdroj nenasycené mastné kyseliny Omega 3. Složení v přípravcích řady Snake Faktor je uděláno tak, že umí redukovat pigmentaci vytvořenou věkem, umí snížit hloubku a počet vrásek. Umí pleť hodně dobře hydratovat a regenerovat, urychluje rytmus obnovy buněk.  Stačí k tomu denně používat tři krokytajnou zbraň krásek z východu.

 A to je vlastně to, o co nám jde, přátelé.

Chceme mít krásně sjednocenou barvu pleti. To znamená bez skvrn a začervenalých tváří?

Chceme mít hladkou, hebkou a pružnou pleť…bez hlubokých vrásek?

Ty od smíchu…ty jsou v pořádku 🙂  Marie

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *