Jak si při lupence usnadnit život

Lupénka je neinfekční a zánětlivé onemocnění. Je to onemocnění viditelné na povrchu kůže, které se nedá zcela vyléčit.

Jak se to stane?

Běžně se kožní buňka dostane na povrch kůže za 28 dní…při tomto onemocnění buňka dozrává rychleji… na povrchu se objeví už po čtyřech dnech.  Tím, že tak rychle naroste, dojde k nedokonalému rohovění.

Jak a čím zmírnit takové onemocnění?  Doporučuje se upravit stravu, omezit alkohol, kouření, věnovat se pohybu, dostat se do pohody a zmírnit stres.  Stres patří mezi silné spouštěče.

Jsou tady možnosti jak pomocí produktů tianDe zmírnit příznaky lupénky, která v dnešní době trápí spoustu lidí.

Jak na očistu.

Ví se, že je nutné mít v pořádku střeva, aby se tělo nezanášelo toxiny. V těle se hromadí těžké kovy a odpadní látky. Často se pak projevují v podobě různých kožních onemocnění.

Takže při očistných kůrách je výborný čaj Tibetský sběr a Čaj s ostropestřcem mariánským z bylin sbíraných v pohoří Altaje. Sbírají se v jedné z nejčistších oblastí na světě. Tyto bylinné čaje tianDe kromě toho, že detoxikují organismus, zároveň posilují imunitu a zvyšují vitalitu.

Detoxikaci  organismu zároveň aktivujeme pomoci Detoxikační náplasti z řady  MASTER HERB. Mají příznivý vliv na celý organismus, jsou absolutně nezávadné a nemají žádné vedlejší účinky. Zvyšují imunitu organismu, odstraňují únavu, zlepšují koloběh krve a zvyšují kvalitu spánku.

Na mytí těla používáme Jemný gel pro intimní péči. Intimní mycí gel neobsahuje mýdlo, zato obsahuje protizánětlivé a zklidňující přírodní výtažky z bylin – aloe, šalvěj, ženšen, heřmánek, meduňku a kyselinu mléčnou, která chrání přirozenou mikroflóru a obnovuje PH.

K očistě těla používáme peelingy z řady SPA TECHNOLOG – udržují v normě hydrataci pokožky, podporují imunitu, mají bakteriální a hojivé účinky. Zmírňují hloubku vrásek, dělají kůži pružnější, elastickou a hebkou. Odstraní stroupky a nahromaděnou kůži.
Místo Jemného gelu pro intimní péči je možno požívat až 3x týdně Tělové soli tianDe. Peeling i tělové soli tianDe obsahují 70% mořské soli, která čistí pokožku a dodá jí potřebné mikroprvky, aktivují látkovou výměnu, zlepšují tonus a elasticitu pleti. Pleť je pak hladší a jemnější. Jemné krystalky soli šetrně odstraňují odumřelé kožní buňky a regenerují pokožku. Kromě toho obsahují lanolin, který zjemní, vyživí a hydratuje pokožku.

Někdy se onemocnění objeví na pokožce hlavy a vzniknou šupiny, které svědí a pokožka je začervenalá. Na ošetření vlasů a vlasové pokožky se doporučuje šampon na vlasy na základě mydlového ořechu z řady ECOSPHERE.  Normalizuje činnost mazových žláz a chrání proti mastným a suchým lupům.

Čím ošetřit?

Následné ošetření pokožky je vhodné provádět Krémovým tělovým mlékem ,,Slunečné olivy“. Mléko se okamžitě vstřebává a zanechává na těle příjemnou vůní. Vitamin E vyživuje, regeneruje, zpomaluje proces stárnutí.  Alantoin má regenerační účinky, zjemňuje a zklidňuje pokožku. Kyselina hyaluronová hydratuje pokožku a zabraňuje odpařování vlhkosti, brání dehydrataci hlubších vrstev kůže.

A k úplné regeneraci poslouží krémy:    Regenerační krém z řady SNAKE FACTOR

Ikdyž v názvu je uvedeno krém na nohy, jeho složení je vhodné pro silně popraskanou a tvrdou pokožku nejen na nohou, ale i na citlivou pleť a na celé tělo. Tam kde se vyskytuje zrohovatělá kůže. Tento krém z řady Snake Faktor díky hadímu tuku umí dodat pokožce pružnost, zredukovat pigmentové skvrny a odstranit šupinky z kůže.

Vhodný je též vícefunkční krém na obličej s mucinem z hlemýžďů z řady SNAIL SEKRET. Díky unikátnímu sekretu hlemýžďů podporuje regeneraci pokožky. Jeho čistá a koncentrovaná forma umí změkčit pokožku, odstranit suchost a olupování a proto je krém vhodný pro pokožku postiženou lupénkou.

 

Tolik o tom, jak si s pomocí produktů tianDe ulevit od nepříjemné nemoci kůže. Jsou zde zachyceny poznatky lidí, kteří tyto praktiky vyzkoušeli a mají s nimi dobré zkušenosti. Mějte na paměti, že toto je jen návod jak se chovat při takovém onemocnění. Pravidelnost a důslednost je v tomto případě velmi důležitá. Je to neustálá práce se svým tělem.

Mnoho zdaru na této cestě.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *