Jak jsem odlehčila kabelce

Poslední dobou jsem často slýchávala slovo Cushion ( prý se čte kušón). Odbornice na kosmetiku jej vyslovovaly s úctou v hlase a tajemně se při tom tvářily. Já byla v klidu. Nevěděla jsem, co to slovo znamená a raději jsem vyčkávala, co se z toho tajemného přípravku vyklube.

DD Tonální korekční přípravek Cushion

A už je na světě. Nádherná kulatá krabička v sobě ukrývá beauty trend 2018. Neodolatelný obsah. Přípravek 3v1. Pudr, tónovací krém, hydratace a ochrana. V krabičce jsou ukryty všechny nezbytné složky pro dokonalou pleť. Je to láska na první pohled nebo spíš na první nanesení na tvář.

A to jsem ještě netušila, co to udělá s mou kamarádkou kosmetičkou. Včera večer mi přišla od ní jednoduchá SMS:

>Zdravím. Tak pudr 3v1 je už v prodeji?<  Odpověděla jsem, že ano. A obratem přišla odpověď: >Ten bude výborný, děkuji.<

Co je to za věcičku, že i taková profi kosmetička na ni netrpělivě čeká?

Pojďme ji prozkoumat.

S přípravkem cushion od TianDe se ihned spřátelíte. V této stylové krabičce jsou ukryty všechny nezbytné složky krásné pleti:
?dokonalý tón
? hydratace
?ochrana před ultrafialovým zářením.
Zamilujete se do tohoto přípravku hned po prvním použití!. Za jeho 100% krytí se schovají všechny nedokonalosti pleti i drobné vrásky. Ve složení je aktivní hydro komplex, který pleť hydratuje po celý den. Cushion má antioxidační účinky a spolehlivě chrání pleť před působením UV a UVA paprsků.

DD krém, kterým je nasáklá houbička, je nové slovo v kosmetickém průmyslu. DD je zkratka, která se překládá jako Dynamic Do-All neboli „dynamický krém, který dělá vše“. Název zní slibně, že? Tento přípravek kombinuje výhody starších sourozenců – BB a CC krémů: hydratuje, pečuje, omlazuje a maskuje.

Už nemusíte všude s sebou vláčet kosmetickou taštičku nacpanou všelijakými kosmetickými přípravky. Vše co potřebujete má.cushion.

V této malé krabičce najdete úplně všechno, co potřebujete pro použití „v terénu“ – samotný přípravek, houbičku a zrcátko. Vše správně promyšleno proto, aby váš vzhled byl vždy v pořádku.

 

A jak se používá?

Houbičku lehce přitlačte na cushion. Získáte tolik přípravku, kolik potřebujete pro vytvoření dokonalé pleti. Pak naneste na čistý, hydratovaný obličej. Ještě zvýraznit oči, nanést oblíbenou rtěnku a obraz je dokonalý.

Vždyť s produkty tianDe je to tak snadné. A samozřejmě a to už víme, že žádný sebedokonalejší make up nepomůže, když vynecháme  tři kroky pro dokonalou pleť. Základ je pořád stejný. Čistící mléko nebo gel / podle typu pleti /, tonik, oční krém, sérum, pak denní krém.

To je ta tajná zbraň krásek z východu.

A pak náš nový, skvělý DD Tonální korekční přípravek Cushion

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *