Dvě dezinfekce, které nejsou vyprodány

I mě zasáhla velká mediální informovanost a po dlouhé době jsem se objevila v drogerii. S myšlenkou, že si koupím nějakou dezinfekci, mě paní prodavačka  uzemnila slovy“Už dávno nemáme!” Po podrobnějším pátrání po dezinfekci jsem zjistila, že jsem se rozhoupala pozdě.

Drogerii  nenavštěvuji často, protože mi tianDe dodává všechno, co moje domácnost potřebuje – AHA?  Ano, to byl můj AHA moment! Takže klid, Mařenko…všechno bude dobré. Hlavně zůstat klidná s panikou a strachem ničeho nedocílím. Tak jsem se  mrkla, jakou dezinfekci si z drogerie tianDe můžu vybrat. 

Potřebuji mít čisté a dezinfikované ruce, předejít nachlazení a jíst ovoce a zeleninu…tak zní rady odborníků. Pátrala jsem jaké mám možnosti a zjistila, že je toho docela hodně. Vybrala jsem dva výrobky, které vyčnívají svými dezinfekčními účinky nad všemi ostatními – alespoň podle mých zkušeností.

  1. Přírodní antiperspirant Natural Veil

Alunit je hornina sopečného původu. Antiperspirant, který eliminuje tělesný zápach a neblokuje póry a pro své absolutně přírodní složení se v Asií používá od nepaměti. Možná si teď řeknete, a co to má společného s dezinfekci. Hodně. Kromě toho, že je hypoalergenní, tak má široké antimikrobiální účinky. 

Udělala jsem si silný roztok (rozpouští se ve vodě) a naplnila jím ruční rozprašovač. Spolehlivě tak mohu dezinfikovat cokoliv uznám za vhodné. Když stříknu jen tak do ovzduší, tak ani ty létající potvůrky víry nemají šanci.

V katalogu na str. 119 najdete i verzi roztoku ve speji se šalvěji a ten mám doma také. Jako antiperspirant je pohodlnější.

  1. Jemný gel pro intimní péči

A je to tady zase – proč zde zmiňuji gel pro intimní hygienu, když jsem hledala dezinfekci. Ano, je to gel bez obsahu mýdla, bez kterého si svou ženskou hygienu již nedovedu představit. Obsahuje protizánětlivé a zklidňující přírodní výtažky z bylin – aloe, šalvěje, ženšenu, heřmánku, meduňky a také obsahuje pantogematoen a kyselinu mléčnou, která chrání přirozenou mikroflóru a obnovuje pH intimních zón.

Pro dezinfekci jsou v tomto unikátním výrobku klíčové dvě složky – Tea Tree Olej a Koloidní stříbro. Nejen že toto složení je dokonalé přírodní antibiotikum, ale hlavně má silné antiseptické a antibakteriální účinky. Na straně 136 katalogu píší, že se skládá z více než 82% přírodních složek, takže je vhodný i pro děti a těhotné ženy.

Jsem v klidu. Nechtěla bych však, aby to vyznělo tak, že celou situaci s virovými onemocněními zlehčuji. To rozhodně ne. Jsem zodpovědná a chci udělat to nejlepší co můžu. Proto když jsem nepořídila ani v lékárně ani v drogerii, hledám jiné řešení. A vím, že jsem ho našla a můžu být v klidu.

Mrkněte do katalogu a zjistíte, že na dezinfekci je tam toho mnohem víc. A buďte v klidu a bez stresu. Tím jste vůči virům odolnější. 

Buďte zdrávi – Marie

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *