Jak mě paní nakopla

Produkty Tiande jsou skvělé jak svými účinky, tak i cenou. Jako přidanou hodnotu si cením to, že jsou tady odborníci, kteří mi řeknou všechno o produktu…co obsahuje…k čemu se používá…jak ho mám používat a s čím ho mohu a nemohu kombinovat. To vše se dovím z katalogu, webinářů i živých seminářů.  Výrobky mi po objednání dovezou domů.

Nemusím si na nákup spotřebních věcí naší domácnosti brát dovolenou, někam jezdit a tlačit před sebou nákupní vozík…překládat u pokladny nakoupené věci z pásu do vozíku…z vozíku do kufru auta…z kufru auta donést domů. Vše mám zajištěno.

Doma v klidu objednám…kurýrní služba doveze a já mám spoustu ušetřené práce a času. Ušetřený čas mohu využít k tomu, abych o skvělých výrobcích řekla dalším ženám a kamoškám, které chtějí používat dobré výrobky za dobrou cenu.

Potkala jsem se s paní, která také měla zájem kupovat kvalitní výrobky kosmetické i zdravotní.  Potvrdila i svůj zájem o V.I.P. kartičku, která jí umožní nakupovat se slevou 35%. Tak jsme spolu rozmlouvaly – poslala jsem jí elektronický katalog, přes Messenger nějaké informace o výrobku, který ji zajímal…a pak paní řekla, že neví, co by si objednala.

Tak jsem se trochu zděsila –vždyť mi potvrdila, že se doma všichni myjí, čistí zuby, myjí vlasy, používají sprchové gely, zubní pasty, tělová mléka, pleťovou kosmetiku. Dokonce vlastnili lékárničku s prášky na bolest hlavy a na jiné bolesti, gely na ztuhlé svaly a gely tlumící bolesti, prášky na snížení teploty a prášky na spaní, kapky proti rýmě a ucpanému nosu. Ano, toto vše, pomocí  produktů z voňavých bylin z východu.

A když jsem si to všechno promítla v hlavě, že to tady všechno máme…tak mě vlastně ta paní zase usvědčila v tom, že máme skvělý obchod…se spoustou výrobků, které automaticky denně bereme do ruky a používáme. A nepřemýšlíme o tom, jestli k umytí vlasů použijeme šampon…přemýšlíme o tom, jaký šampon. Jaký je vhodný právě teď v tomto ročním období…na mé vlasy, protože je chci mít zdravé a krásné…a protože mě tady naučili, jaký šampon je pro moje vlasy ten nejlepší.

A naučili mě, jak se starat o pleť, aby byla a vypadala zdravě…co použít, když mě bolí kolena nebo hlava, a jak pomoci i druhému, když má nějaké problémy s pletí nebo bolestí.  A ještě k tomu navíc mě naučili, jak mohu někomu pomoci k přivýdělku …třeba na nějakou speciální a úžasnou nadstardandní  kosmetickou lahůdku z tianDe.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *