I muži NEmají své dny

Máte vnuky? S mým mužem máme dva. A tak si muž mohl udělat generační test. Je to velmi jednoduché. To se někde v přírodě postavíte se svými vnuky pěkně do řady a začnete čůrat. No a už u toho testu je patrno, že se za ty roky udála nějaká změna.

Změna, kterou by asi bylo dobré začít řešit. Aby se vrátila mužská síla, vitalita a mohl si vychutnávat radosti života.

A tady se dostáváme k citlivému tématu. Budeme se bavit o správné činnosti prostaty. Ano. Toho malého orgánu velikosti vlašského ořechu, který dokáže hodně znepříjemnit život. Nepříjemným projevům se lze bránit nebo díky účinné prevenci dokonce vyhnout. Už to, že se může muž ve vyšším věku klidně a kvalitně v noci vyspat, aniž by ho budily výlety na toaletu. Vím to. Sama jsem vedle takového muže denně uléhala. Proto jsme podnikli nenápadné, nebolestivé krůčky k tomu, aby se vše dostalo do obvyklé normy.

Ano, pravda. Chvíli to trvalo. Chlapi si nechtějí přiznat, že je něco v nepořádku. Že je tady nějaký věk a tělo začíná reagovat jinak jak za mlada.

A jak se to celé nejčastěji projevuje? Začíná to těmi nočními výlety na toaletu. Pak ty výlety jsou častější. A přidává se k tomu pocit nedostatečného vyprázdnění moči. No a když potřebují jít někdy v přírodě a jsou náhodou se svými vnuky…tak tam je to opravdu viditelné. Síla a přerušovaný proud moči mého muže přesvědčily, že je nezbytné trochu tomu napomoci a něco s tím začít dělat.

A tak můj muž začal používat věci, které nikdy nepotřeboval a teď se je učil používat a vnímat.

První pomoc byla používání bylinného obkladu. Oficiálně je to pánská bylinná vložka. No a co? Je důležitější, aby to pomohlo a v tu chvíli je přece úplně jedno jak se to jmenuje. Protože…

Bylinný obklad udrží prostatu ve formě. Ideální složení vybraných bylin vychází z tradiční čínské medicíny, kde se používá pro podporu mužské síly i libida. Příznivě působí na prostatu a mužskou sílu. Taky povzbuzuje chuť na sex a prodlužuje sexuální výdrž. To byl první pomocník. Už po pěti dnech přestaly noční výlety.

Huráááá.

Tajemství císařských komnat – masážní olejíček sestavený podle receptur Tradiční čínské medicíny.

 Byl speciálně určen pro císaře, který měl spoustu žen. Musel je obšťastnit a vydržet se jim věnovat dlouhé roky. Bylo jasné, že olejíček bude zaručeně účinkovat. Esence se používá každý den. Ráno a večer se 4 – 5 kapek vklepává buď 4 cm pod pupek, nebo na oblast mezi konečníkem a šourkem. Následně se olej krouživými pohyby vmasíruje do pokožky. Tuto proceduru stačí opakovat po dobu 2 – 3 týdnů.

 K tomu muž popíjel bylinný čaj s vrbovkou a maralím kořenem. Společně s esenci podporují normální činnost prostaty a funkci močových cest. Jako bonus se lepší nálada a fyzická pohoda.

No a to je vše.

Přežil používání pánské vložky, mazání hráze olejíčkem a pití velmi chutného čaje. A ví, že se kúra bude opakovat.

Důležitý je výsledek. A ten se dostavil. Už se může postavit do řady ke svým vnukům.

A nejen to…ale to je zase na jiný článek.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů