Jak na detoxikaci organismu?

Detoxikační náplast na nohy "Master Herb"

Navráťte svému organismu lehkost díky těmto náplastem. Mají vysoký obsah přírodních látek, snadná a bezbolestná aplikace, bez vedlejších účinků na trávicí soustavu. Vytahuje z těla různé toxiny a soli těžkých kovů, antiseptický a vyživuje nervové buňky. Změkčující a ochranné účinky na kůži.

Bylinný čaj s vrbovkou s ostropestřcem mariánským

Byliny, které jsou součástí bylinného čaje, mají příznivý účinek na trávení. Přispívají k přirozené obranyschopnosti, podporují normální trávení, přispívají k normální činnosti jater a udržení normální hladiny cukru v krvi. Rovněž podporují normální funkce močových cest, žlučníku, napomáhají k duševní rovnováze a klidnému spánku.

Tělová sůl s ženšenem

Ve složení tělové soli se nachází extrakt kořene šestiletého ženšenu, který obsahuje maximální koncentraci biologicky aktivních látek. Má antibakteriální, regenerační, tonizující, čistící, omlazující a ochranné účinky, stimuluje krevní oběh.

Detox - Master Herb
139,20 Kč
90,48 Kč
Cena pro držitele V.I.P. kartičky
2,6 bodů
Tělová sůl s ženšenem
172,00 Kč
111,80 Kč
Cena pro držitele V.I.P. kartičky
5,5 bodů

Tělová sůl s mořskými řasami

Tělová sůl s mořskými řasami efektivně čistí pokožku, zvyšuje její pružnost, hydratuje, zjemňuje, vyživuje a podporuje rovnováhu vlhkosti pokožky. Ve složení přípravku je řasa z Tichého oceánu obsahující fucoidan a kyseliny alginové, které pomáhají udržovat vlhkost v pokožce.

Fytosůl do koupele

Skvěle vyživuje, zjemňuje a hydratuje pokožku, dodává jí užitečné mikro a makro prvky. Sůl má drenážní, regenerační a obnovující vlastnosti. Pomáhá odstraňovat „pomerančovou kůži“, zbavit se přebytečné tekutiny.

Tělová sůl Kouzelná oliva

Mořská sůl má omlazující a stimulační účinky na pokožku, aktivuje metabolické procesy, obohacuje pokožku mikro a makro-elementy, zvyšuje její pružnost. Olivový extrakt regeneruje kožní buňky, má antiseptické a zklidňující účinky.

Sůl Mořské řasy
172,00 Kč
111,80 Kč
Cena pro držitele V.I.P. kartičky
5,5 bodů
Sůl Kouzelná oliva
59,60 Kč
38,74 Kč
Cena pro držitele V.I.P. kartičky
1,7 bodů

DOPORUČENÍ

Nemáte-li s těmito produkty zkušenost, kontaktujte mě. Ráda s Vámi budu sdílet své zkušenosti.

Tyto produkty nenahrazují Vaši léčbu doporučenou lékařem.

Stáhni si zdarma:

Katalog tianDe

KATALOG přípravků z voňavých bylin východu na Váš email